spoluprace_2

zajemospolupraci

V případě zájmu o budoucí spolupráci nám zašlete své CV. Vaše CV zpracujeme, porovnáme Vaše znalosti a zkušenosti s aktuálně poptávanými požadavky, a pokud Vám nebudeme schopni okamžitě nabídnout uplatnění, budeme s Vámi počítat pro naše další budoucí projekty. Nabízenou pozici s Vámi budeme vždy osobně konzultovat, případně Vám nabídneme další podobné pozice, které budou odpovídat Vaší kvalifikaci a představám.

nabizime

  • IQ Lease nabízí zajímavou pracovní příležitost v oboru informačních a komunikačních technologií formou spolupráce na konkrétních projektech u významných tuzemských zákazníků.
  • Propojujeme poptávku našich zákazníků s nabídkou v oblasti nedostatkových IT odborníků.
  • Nabízíme jak jednotlivé IT specialisty, tak celé týmy.
  • Kontaktujte nás i v případech, kdy zákazník, kterého znáte má o Vás zájem, je schopen Vás nasadit na projekt, ale není schopen s Vámi uzavřít smluvní vztah napřímo. Nabízíme zajištění smluvních a fakturačních vztahů, cash-flow management a Vašemu zákazníkovi jistotu B2B společnosti z IT oboru.

 

napiste

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Preferovaná pozice - Poznámka

_____________________________________________
Kompetence:
 Analytik IT Konzultant Projekt manager Softw developer Softw tester Softw architekt Support / Helpdesk BI Datová / Aplik. integrace

Technologie:
 .Net PHP VBA / VB6 CMS HTML C / C++ IBM JAVA / J2EE Linux SQL RDBMS PHP CRM / Dynam Microsoft Mobil.aplikace Oracle ERP / SAP
_____________________________________________

Příloha - CV - Reference (max. 3 MB)

_____________________________________________

 

 

 

 

 

I.Q. Lease s.r.o.
IČ: 03068595

Vřesová 684/12
181 00, Praha 8

tel. + 420 602 200 305
ivo.preklasa@iqlease.com
www.iqlease.com